Friday 21st of January 2022

logo

Keliauk kitaip konkursas: Gamtos riteris
Sekmadienis, 16 Spalis 2011 22:50
Keliauk kitaipKviečiame dalyvauti projekto „Keliauk kitaip“ (www.keliaukkitaip.lt) organizuojamame konkurse ,,Gamtos riteris”.

Garbingas “Gamtos riterio” titulas bus  skiriamas už nuopelnus saugomoms teritorijoms ir aplinkai palankaus elgesio propagavimą, eko draugiškumą, už pastangas tvarkant ir prižiūrint gamtą. Kandidatu į šį titulą gali pretenduoti bet kas: pažįstamas, darbdavys ar darbuotojas, draugas, kaimynas ar giminaitis – “Gamtos riteriais” taps tik patys draugiškiausi aplinkai žmonės, kurie kas dieną gyvena ir stengiasi gyventi giliąja eko prasme.

 


Kandidatus, jų nuveiktų darbų aprašymus ar fotografijas  siųskite į
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba užpildykite anketą http://www.keliaukkitaip.lt/index.php/keliauk/registerkonkursas.
Konkurso laimėtojus rinks “Keliauk kitaip” portalo lankytojai ir svečiai. “Gamtos riteriai” ir juos paskelbę aprašymų autoriai bus apdovanoti vertingais prizais, daugiausiai balsų surinkusios dalyvių istorijos bus publikuojamos “Keliauk kitaip” garbės skiltyje ir “Eko bangos” naujienose.Informacija apie kitus „Keliauk kitaip“ organizuojamus konkursus rasite: http://www.keliaukkitaip.lt/index.php/keliauk/konkursai_archyvas   

Projektą „Kompleksinė visuomenės informavimo ir švietimo apie saugomų teritorijų svarbą bei aplinkai palankų gyvenimo būdą programa ,,Keliaukime kitaip!“ finansuoja Europos  regioninės plėtros fondas pagal 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programą.

 

 

RPF

 
 

Powered by Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, ecommerce hosting. Valid XHTML and CSS.

Mes turime 8 svečius online