Friday 21st of January 2022

logo

4–oji tradicinė Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2012“
Sekmadienis, 16 Rugsėjis 2012 18:23

RPL 

4–oji tradicinė Lietuvos gamintojų  paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2012“

UAB „Ekspozicijų centras“ kartu su Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija š.m. spalio 5 – 7 dienomis  Kaune, “Žalgirio arenoje“  organizuoja tradicinę Lietuvos gamintojų parodą „Rinkis prekę lietuvišką 2012“.

Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje gaminamus produktus, viešinti ir skatinti lietuviškų produktų vartojimą, įvertinti jų kokybę, skatinti bendradarbiavimą ir kooperaciją.   Įvykusių parodų atsiliepimai bei statistika patvirtina parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ naudą.

Ankstesnių parodų lankytojai itin palankiai įvertino galimybę išsamiau susipažinti su naujausia Lietuvos gamintojų produkcija, įvertinti ir palyginti produkcijos kokybę, o dalyviams buvo sudarytos puikios sąlygos populiarinti lietuviškas prekes, vykdyti savo produkcijos prekybą, susitikti su daugeliu savo konkurentų, susipažinti su jų pažanga, įvertinti savo padėtį rinkoje ir išanalizuoti paklausą.

Praėjusių metų parodą aplankė rekordinis – 40 tūkst. lankytojų skaičius. Tai rodo, kad susidomėjimas lietuviškais gaminiais yra didžiulis, vartotojai noriai juos renkasi iš gausybės pasiūlymų.

Šių metų parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2012“ tendencijos yra augti ir didėti, dalyvauja didesnis įmonių skaičius nei ankstesniais metais.  Parodoje bus naujų gaminių pristatymų, vyks konferencijos, bus vykdoma prekyba lietuviška produkcija. Lankytojai galės vienoje vietoje pamatyti, susipažinti ir išbandyti siūlomus lietuviškos produkcijos gaminius.

Kviečiame apsilankyti! 

 

Powered by Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, ecommerce hosting. Valid XHTML and CSS.

Mes turime 8 svečius online