Friday 21st of January 2022

logo

Naujienos 2015
PARDUODAMAS PORTALAS PDF Spausdinti Email
Parašė   
Sekmadienis, 01 Balandis 2018 20:18

PARDUODAMAS PORTALAS arba domenas www.plp.lt.

Visas projektas 470,00 eur.

Atnaujinta Sekmadienis, 01 Balandis 2018 20:25
 
Kaip niekada nepamesti automobilio ar namų raktų ?
Trečiadienis, 24 Birželis 2015 00:00

Kiek verti Jūsų automobilio ar namų raktai?

Šis klausimas tampa labai aktualus, kai Jums atsitinka netikėtas įvykis. Tiesiog įsivaizduokite jog pametėte savo automobilio ar namų raktus. Ką darote? Kokie jūsų veiskmai? Turbūt šiuo metu apie tai net nesusimastėte, tačiau pabandykite tai įsivaizduoti jau dabar.

Internete pilna skelbimų, kurie ieško savo pamestų daiktų ar ieško jau rastų daiktų savininkų, bet ar tai naudinga. Kokia tikimybė jog surastas paprastas raktų ryšulys bus grąžintas jų savininkui. Kaip žinoti, jog raktai kažkam priklauso. Tai tiesiog neįmanoma.

Lietuvoje, startuoja vienintelis pažymėtų daiktų portalas, kuris kartu su Lietuvos policijos palaikymu, bus puiki vieninga pažymėtų daiktų sistema, kur bus galima surasti pamesto daikto savininką bei pasinaudoti norint apsaugoti savo daiktus nuo pametimo.

Projektą pristato http://www.pazymetas.lt  

Pazymetas.lt_pažymėti daiktai          

Skaityti daugiau...
 
Kvapnūs pavojai
Sekmadienis, 06 Balandis 2014 21:20

Malonus kvapas kelia nuotaiką, suteikia namams jaukumo. Oro gaivikliai, kvapnūs muilai, lapeliai, aromatinės žvakės, sintetiniai smilkalai, į elektros tinklą jungiami prietaisai, skleidžiantys kvapą – naudojami kiekvienuose namuose. Tačiau daugelis sintetinių patalpų kvėpikių yra pavojingi gamtai ir žmogaus sveikatai.

Kvapai

Skaityti daugiau...
 
4–oji tradicinė Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2012“
Sekmadienis, 16 Rugsėjis 2012 18:23

RPL 

4–oji tradicinė Lietuvos gamintojų  paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2012“

UAB „Ekspozicijų centras“ kartu su Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija š.m. spalio 5 – 7 dienomis  Kaune, “Žalgirio arenoje“  organizuoja tradicinę Lietuvos gamintojų parodą „Rinkis prekę lietuvišką 2012“.

Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje gaminamus produktus, viešinti ir skatinti lietuviškų produktų vartojimą, įvertinti jų kokybę, skatinti bendradarbiavimą ir kooperaciją.   Įvykusių parodų atsiliepimai bei statistika patvirtina parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ naudą.

Ankstesnių parodų lankytojai itin palankiai įvertino galimybę išsamiau susipažinti su naujausia Lietuvos gamintojų produkcija, įvertinti ir palyginti produkcijos kokybę, o dalyviams buvo sudarytos puikios sąlygos populiarinti lietuviškas prekes, vykdyti savo produkcijos prekybą, susitikti su daugeliu savo konkurentų, susipažinti su jų pažanga, įvertinti savo padėtį rinkoje ir išanalizuoti paklausą.

Praėjusių metų parodą aplankė rekordinis – 40 tūkst. lankytojų skaičius. Tai rodo, kad susidomėjimas lietuviškais gaminiais yra didžiulis, vartotojai noriai juos renkasi iš gausybės pasiūlymų.

Šių metų parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2012“ tendencijos yra augti ir didėti, dalyvauja didesnis įmonių skaičius nei ankstesniais metais.  Parodoje bus naujų gaminių pristatymų, vyks konferencijos, bus vykdoma prekyba lietuviška produkcija. Lankytojai galės vienoje vietoje pamatyti, susipažinti ir išbandyti siūlomus lietuviškos produkcijos gaminius.

Kviečiame apsilankyti! 

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Powered by Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, ecommerce hosting. Valid XHTML and CSS.

Mes turime 18 svečius online