Friday 21st of January 2022

logo

Naujienos 2015
Morkų sultys – nauda augančiam vaiko organizmui
Antradienis, 04 Sausis 2011 09:29

Morkų sultysMorkų sultys pasaulyje žinomos jau nuo senų senovės. Dar 2000 m. pr. Kr. morkų auginimas buvo aprašomas egiptiečių papirusuose. Vėliau morkos, įvairūs jų gaminiai buvo aprašinėjami daugiausia to meto medikų raštuose kaip vertinga kasdienio raciono dalis, o mūsų močiutės dar ir šiandien ragina gerti morkų sultis „kad akys būtų žvitrios kaip zuikio“.

Skaityti daugiau...
 
Alūno kristalas – natūralus dezodorantas
Pirmadienis, 11 Spalis 2010 18:37

Alūno kristalas – natūralus dezodorantas, švelnus antiperspirantas.

Tai puiki ir sveika komercinių (sintetinių) dezodorantų, kuriuose naudojami aliuminio junginiai, alternatyva. Komerciniuose dezodorantuose naudojamas aliuminis organizme suformuoja laisvuosius radikalus (Al+++), kurie “nusėda“ inkstuose, kepenyse, smegenyse, kremzlėse bei kaulų čiulpuose, ilgainiui sukeldami šių organų sutrikimus. Naudojant įprastus antiperspirantus didėja krūties vėžio rizika.

Alūnas - natūralus gamtos produktas, kasamas iš žemės. Dėl poras uždarančių savybių, šis antiperspirantas sukuria terpę, kurioje negali daugintis bakterijos, tačiau priešingai nei sintetiniai dezodorantai vis tiek leidžia odai kvėpuoti. Alūno kristalas nestabdo prakaitavimo, kad iš organizmo galėtų pasišalinti druskos ir kitos kenksmingos medžiagos.

 

Skaityti daugiau...
 
“Sveikatos dienos” – unikali medicinos paroda visuomenei

“Sveikatos dienos” – unikali medicinos paroda visuomenei

Gruodžio 3 – 5 dienomis Vilniuje įvyks antroji sveikai gyvensenai, medicinai, bei savigydai skirta paroda „Sveikatos dienos 2010“. Jos metu bus pristatytas platus sveikatai skirtos produkcijos bei paslaugų spektras. Paroda vyks viešbučio "Radisson Blu Hotel Lietuva" konferencijų centre, kuriame parodos ekspozicija išsidėstys 2000 kv.m. plote.

Pirmosios  „Sveikatos dienos“, vykusios š.m. balandžio mėnesį Kaune, patvirtino, jog visuomenės domėjimasis sveikata, jos gerinimu bei tausojimu yra labai išaugęs. Akivaizdu, jog visame pasaulyje augantis susirūpinimas aplinkos užterštumu, cheminių medžiagų įtaka žmogaus organizmui, naujų ir greitai plintančių infekcinių ligų plitimu skatina visuomenę ieškoti informacijos bei būdų kaip nuo jų apsisaugoti, kaip saugoti bei stiprinti sveikatą. Būtent todėl dabar pats tinkamiausias laikas įstaigoms ir bendrovėms, dirbančioms medicinos srityje, pristatyti save visuomenei.

„Parodas organizuojame jau daugiau nei 15 metų. Pastebėdavome sveikatinimo įmonių bei organizacijų bandymus dalyvauti bendro pobūdžio visuomenei skirtose parodose, tačiau joms būdavo sunku konkuruoti su kitais parodų dalyviais dėl lankytojų dėmesio, nes rūpinimasis sveikata ar sveikos gyvensenos propagavimas nebuvo tokie aktualūs. Šiuo metu situacija yra kardinaliai pasikeitusi – visi stengiamės gyventi sveikiau, rūpintis savimi ir taip apsaugoti save ir savo artimuosius nuo įvairiausių negalavimų.“ – sakė parodą organizuojančios bendrovės vykdantysis direktorius A.Rimydis.

Vienas pagrindinių parodos tikslų – vienoje erdvėje suburti įmones ir įstaigas, dirbančias medicinos srityje ir tokiu būdu suteikti galimybę lankytojams objektyviai pasirinkti sveikatai, jos tausojimui bei priežiūrai skirtus produktus bei paslaugas, gauti maksimalų kiekį informacijos apie šalyje prieinamus sveikatos stiprinimo bei gydymo metodus.

Paroda „Sveikatos dienos“ yra unikali tuo, kad Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse šia tema išskirtinai visuomenei dedikuotų parodų niekuomet nebuvo organizuota. Sveikatos tema parodose paprastai paskęsdavo tarp daugybės kitų arba parodos būdavo skiriamos sveikatos priežiūros specialistams.

Tokio pobūdžio visuomenei skirtas renginys skatina domėjimąsi sveika gyvensena, sveikatos stiprinimu bei apsauga. Visa tai – efektyvi prevencinė priemonė, nes informuota bei išprususi visuomenė sugeba rūpintis savo sveikata, turi visą informaciją apie būdus bei priemones kaip išvengti sveikatos sutrikimų.

Pirmoji paroda  „Sveikatos dienos“ sulaukė daug palankių įvertinimų, o jos rezultatai viršijo tiek dalyvių, tiek parodos lankytojų lūkesčius. Parodos ekspozicija buvo išsidėsčiusi 900 kv.m. erdvėje, joje dalyvavo daugiau nei 50 bendrovių, o parodą aplankė daugiau nei 12 tūkst. lankytojų.

 
Alergija kosmetikai: kaip netapti auka.
Trečiadienis, 28 Liepa 2010 11:23
Alergija kosmetikaiNe viena moteris nori būti dar gražesnė, todėl ji naudojasi kosmetika. Bet kartais geri norai virsta nemalonumais. Deja, kuo greičiau šuoliuoja progresas, tuo daugiau atsiranda alergijos priežasčių. Kad netaptumėme aukomis, reikia išsiaiškinti, koks kosmetikos komponentas kaltas dėl mūsų organizmo alerginės reakcijos, ir ateityje vengti tų priemonių, kurių sudėtyje jo yra. Bet tai dar ne viskas...

Dažniausiai alergenui patekus ant odos alergija pasireiškia greitai. Alergijos simptomai – perštėjimas ir niežėjimas, odos paraudimas ir bėrimai tose vietose, kur naudojote kosmetiką, taip pat gali pradėti ašaroti akys, atsirasti tamsių ratilų. Tiesa, kartais alerginė reakcija gali pasirodyti ir ne iš karto, o tik ilgiau panaudojus dirginančią kosmetiką.
Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Powered by Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, ecommerce hosting. Valid XHTML and CSS.

Mes turime 18 svečius online