Friday 21st of January 2022

logo

Naujienos 2015
Genetiškai modifikuoti organizmai gamtoje ir mūsų gyvenime (PARSISIŲSKITE KNYGĄ NEMOKAMAI)
Sekmadienis, 14 Vasaris 2010 20:40

GMO knygaGenetiškai modifikuotas (GM) maistas – tai maistas, kurio sudėtyje yra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO). GMO yra sukurti genų inžinerijos metodu, į genotipą įterpiant naują geną. Taip augalai, mikroorganizmai ar gyvūnai įgyja naujų savybių, kurios jiems iki tol buvo nebūdingos. Pavyzdžiui, įterpus žuvies geną į braškes, yra sukuriama braškė, geriau išsilaikanti žemoje temperatūroje. Arba įterpus į augalų chromosomas atitinkamą bakterijos geną, augalai tampa atsparūs kenkėjams.

Skaityti daugiau...
 
Kviečiame balsuoti ES ekologinio logotipo konkurse
Sekmadienis, 24 Sausis 2010 13:42

Ekologiškas logotipasEuropos Komisijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros generalinis direktoratas kviečia visus Europos piliečius balsuoti paskutiniame ES ekologinio logotipo konkurso etape.

Balsavimas internetu vyks svetainėje http://ec.europa.eu/agriculture/organic/logo/index_lt.htm, kurioje iki sausio 31 d. bus pristatomi trys į galutinį etapą atrinkti logotipai. Naujuoju logotipu siekiama gerinti vartotojų apsaugą ir skatinti ekologinį ūkininkavimą. Kitaip negu dabartinis, naujasis logotipas bus privalomas ant visų fasuotų ekologinių produktų, kurių kilmės šalis – viena iš 27 valstybių narių ir kurie atitinka ženklinimo standartus.

 
"Dešroje mėsos nerasta"
Ketvirtadienis, 14 Sausis 2010 20:32

DešraPrapjaunate dešrą – graži spalva, viliojantis kvapas. Tačiau neskubėkite džiaugtis, nes labai tikėtina, kad gamintojai nepagailėjo dažiklių ir skonio stipriklių.

Lietuvos mėsos rinkoje susiklostė nepavydėtina padėtis. Kokybiška mėsa, galvijai ir kiaulės nenutrūkstamu srautu keliauja į kitas šalis, o Lietuvos perdirbimo įmonės vis daugiau mėsos produktų pagamina iš importuotų subproduktų, Vakarų valstybių dažniau naudojamų šunų ar kačių maistui.

Įspūdingas virtų dešrelių gamybos receptas

Skaityti daugiau...
 
Lėtas valgymas
Pirmadienis, 30 Lapkritis 2009 22:01

Lėtas valgymas

 

 

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Powered by Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, ecommerce hosting. Valid XHTML and CSS.

Mes turime 14 svečius online